-
Harry started the topic Histamine en AF in the forum Heb ik de hartritmestoornis boezemfibrilleren? 8 months, 3 weeks ago
Al een aantal jaren AF, twee maanden geleden een ablatie ondergaan. Toch weer een aantal (wel mildere) aanvallen gehad ‘s nachts rond 03.30 uur. Ondanks het na de ablatie nog dagelijks doorslikken van de medicijnen (Atenolol en Flecainide). Ineens is het kwartje gevallen: er is steeds sprake van een ‘histamine dump’ indien ik die avond…[Read more]
-
Harry became a registered member 8 months, 3 weeks ago
-
Rosa became a registered member 8 months, 3 weeks ago
-
Ruud became a registered member 8 months, 3 weeks ago
-
Marcel's profile was updated 8 months, 3 weeks ago
-
Frances became a registered member 8 months, 3 weeks ago
-
Hans became a registered member 8 months, 4 weeks ago
-
Sander's profile was updated 9 months ago
-
Sander started the topic Erfelijk boezemfibrileren in the forum Leven met boezemfibrilleren 9 months ago
Goedemiddag,
Mijn naam is Sander en ik lees al een tijdje mee op dit forum. Mijn verhaal begon in 2020 toen er, na herhaaldelijk aandringen, werd geconstateerd dat ik AF heb en er direct gestart werd met een behandeling middels betablokkers.
Na onderzoek bleek dat mijn AF niet getriggert wordt door hoge bloeddruk, hartfalen of bijv. de…[Read more]
-
Jan became a registered member 9 months ago
-
Linda became a registered member 9 months ago
-
Johan De ruiter became a registered member 9 months ago
-
Greet became a registered member 9 months ago
-
galate8375 became a registered member 9 months ago
-
Johan became a registered member 9 months ago
-
Frank Custers became a registered member 9 months ago
-
Georgina's profile was updated 9 months ago
-
Georgina became a registered member 9 months ago
-
Hanna became a registered member 9 months ago
-
Myrthe replied to the topic Collageen ervaringen in the forum Eigen toepassingen 9 months, 1 week ago
Beste Ritha,
Het is inmiddels even geleden. Ik ben benieuwd hoe het nu met je gaat. Hopelijk goed! Heb je nog effecten gemerkt van collageen en/of L-Glutamine inname?
- Load More
Follow us